I ak

Forum Klasowe I ak


#1 2010-09-09 16:35:17

 Misonia

♪Live4Music♪

25798704
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 278
Punktów :   
msn: misoniapw@hotmail.com

Regulamin

Witam wszystkich z klasy na forum I ak. Pod tym nickiem kryję się ja, czyli Monika ;p Regulamin korzystania z forum jest z góry znany ale najważniejsze zasady to:
- rejestrujemy się pod pseudonimem (czy to szkolnym czy jakim chcecie) a nie imieniem wraz z nazwiskiem; to zwykłe forum klasowe a nie nk xD
- uzupełniamy profile o swoje dane (imię, nazwisko, numer gg lub innego komunikatora), chyba że jeśli ktoś nie chce, wtedy możemy założyc specjalny temat gdzie przedstawicie się, bo bez tego nikt nie zgadnie kto ukrywa się pod jakim nickiem
- avatarki owszem miło widziane i niekoniecznie własne zdjęcia, od tego jest nk
- w sekcji 'o szkole' zakładamy tematy/ piszemy o nauczycielach, wrażeniach po szkole czy ogólnie o przedmiotach czy o czym tam uważacie
- w sekcji 'praca domowa' zostanie założony jeden temat, gdzie możecie napisac prośbę o pomoc z pracą domową, w ten sposób możemy sobie wspólnie pomóc ^^
- w sekcji 'organizacja' będą zawarte tematy dotyczące wycieczek, biwaków, etc
- 'chillout' jest do spamowania xD zakładajcie dowolne tematy i piszcie o czym chcecie, jest to idealne miejsce by poznac kto co bardzo lubi i tak dalej...
- 'gry i zabawy' - wiadomo do czego; wrzucajcie tutaj tematy związane z gierkami tekstowymi znanymi już za czasów epulsa np. a-z, hot or not, odliczanie i wiele wiele więcej

No... tak więc mam nadzieję, że te forum się rozwinie i reszta klasy będzie uczęszczac z własnej, nieprzymuszonej woli ^^


http://img177.imageshack.us/img177/4701/lakke.gif

Offline

 

#2 2010-09-09 17:02:54

 Lauraa?

Użytkownik

5470350
Call me!
Skąd: ?
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 150
Punktów :   
msn: ;/
WWW

Re: Regulamin

oK.
Ale fajne emoty.
A tego chciałam zapytać skad moge wziasc punkty bo ja chce miec punkty .

Ostatnio edytowany przez Lauraa? (2010-09-09 17:05:20)


"You are one of a kind."

Offline

 

#3 2010-09-09 19:07:02

 Misonia

♪Live4Music♪

25798704
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 278
Punktów :   
msn: misoniapw@hotmail.com

Re: Regulamin

Co do punktów to jeszcze nie wiem ale pewnie będzie można dostac w zamian za pomoc w pracach domowych itd. Jeśli inna osoba tobie wystawi plusika lub jakiś tam inny punkt - no... wszystko w swoim czasie.
BTW: MSN jest to Widnows Live Messenager - komunikator coś jak Gadu Gadu, tylko że ma więcej opcji, jak np. dodanie własnych emotikonów do komunikatora, etc. Dla mnie jest o niebo lepsze niż GG


http://img177.imageshack.us/img177/4701/lakke.gif

Offline

 

#4 2010-09-11 15:19:46

 Lauraa?

Użytkownik

5470350
Call me!
Skąd: ?
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 150
Punktów :   
msn: ;/
WWW

Re: Regulamin

Siema monia ? co robisz?

Misonia: O tym nie piszemy w regulaminie ;p od tego jest sekcja 'chilout'


"You are one of a kind."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ble.pun.pl www.wicie.pun.pl www.cszone.pun.pl www.antyk.pun.pl www.zskielce.pun.pl